KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204589
nr 1420 4589
Oidentifierad konstnär. Fåglar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x74cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:22:48
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)